Міський центр соціальних служб для сімей, дітей та молоді

громадські організації України

Соціальна робота  з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ ЗАКЛАДУ:

Здійснення організаційно-правового, методичного та інформаційного забезпечення діяльності центрів районних у місті Дніпрі рад, соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, соціального центру матері та дитини, центру для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді.

Проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини сімей, дітей та молоді.

Здійснення моніторингу за дотриманням державних стандартів соціальних послуг під час проведення місцевими центрами соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю.

Організація здійснення наставництва над дитиною, яка проживає у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, іншому закладі для дітей.

Забезпечення взаємодії із структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, а також залучення потенціалу територіальної громади до проведення соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю.


Режим роботи:

Пн – Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45, перерва 13:00 – 13:45


Контакти:

(056) 767-18-46;
(056) 767-18-41;
dmtssssdm@ua.fm

Сторінка: dniprorada.gov.ua

Адреса:

м. Дніпро, вулиця Новосільна 21

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *