Обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

громадські організації України

Дніпропетровський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в межах компетенції, надає психологічну, правову, інформаційну допомогу особам, які постраждали від насильства, в тому числі жінкам.

До центру можуть звертатися жінки за місцем свого проживання, які постраждали від насильства, та отримати необхідну допомогу з питань припинення та попередження насильства: психологічну, правову, інформаційну, соціально-медичну, гуманітарну (з банку речей, що були у вжитку). Дніпропетровський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді співпрацює з комунальним закладом «Дніпропетровський центр соціально-психологічної допомоги» Дніпропетровської обласної ради».

В центрі жінки, які постраждали від насильства, можуть отримати соціальну-психологічну допомогу, при необхідності із забезпеченням притулку.

В області створені та працюють у співпраці з центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді мобільні бригади соціально-психологічної допомоги Фонду народонаселення ООН


Контакти:

(056) 370-48-19
ocssm2004@ua.fm

Адреса:

м. Дніпро, пр. Олександра Поля, буд. 83/2.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *