Українська фундація громадського здоров’я

громадські організації України

Міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – це благодійна організація, метою діяльності якої є забезпечення доступу до життєво важливих медичних та психосоціальних послуг для тих, хто опинився у складних життєвих обставинах в Україні. Проекти організації спрямовані на допомогу потерпілим від порушення прав людини (насильства та катувань), жінкам та молоді, які пережили насильство, мають ВІЛ-позитивний статус або ризиковану поведінку щодо ВІЛ, внутрішньо перемішеним жінкам та сім’ям з дітьми. УФГЗ заснована 2008 року міжнародною організацією «Право на здоров’я» (HealthRight International) для розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив та забезпечення стійкості проектів.

Основні завдання:  координація напрямку роботи з підтримки потерпілих від катувань та адміністративний супровід іншої проектної діяльності.

У рамках меморандуму, укладеному між УФГЗ та Дніпровським міським центр соціальних служб для сімей, дітей та молоді  у місті Днiпро було створено мобільну бригаду, яка готова надавати соціально-психологічну допомогу особам, які зазнали домашнього насильства


Контакти:

(067) 631 35 04
(067) 565 94 81

Сайт: healthright.org.ua

Адреса у мiстi Днiпро:

вул. Новосільна, 21
вул. Старокозацька, 52

Адреса у мiстi Київ:

вул. Рогнідинська, 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *